Yaptıklarım, okuduklarım, seyrettiklerim, dinlediklerim, gezdiklerim …

Hocam Hilmi Bulunmaz, 30 Nisan 2008 Çarşamba günü akşam saatlerinde beni arayarak, Bulunmaz Tiyatro’nun 1 Mayıs 1989’da kurulduğunu, ertesi gün tiyatroya gelip gelemeyeceğimi sordu. Kuruluş yıldönümünde bir arada bulunmamızın iyi olacağını söyledi. Tiyatrodan diğer arkadaşlarımı da aramamı istedi. Ben de hocama geleceğimi söyledim. Arkadaşlarımı arayarak durumu anlattım. Hüseyin Dinç, akşam saat dokuza kadar çalışacağını; Eser Bozan, kursunun olduğu söyleyerek, gelemeyeceklerini belirtip, hocamıza selam söylediler.

18:00’de işten çıktıktan sonra tiyatroya doğru yola koyuldum. Taksim Meydanı polislerce çember içine alınmıştı. Hiç kimseyi meydana sokmuyorlardı. Bu yüzden bayağı büyük bir çember çizerek, İstiklal Caddesi’ne çıkıp, tiyatromuza ulaştım.

O akşam ben, Hilmi Bulunmaz ve Mehmet Şahin vardı tiyatroda. Mehmet arkadaşımın demlediği güzel çayları içtik ve hocamla sohbete başladık. Tiyatromuzun dünü ve geleceğiyle ilgili hocamın fikirlerini aldık. Güncel olaylar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Daha sonra video çekimine başladık. Bu videoyu daha sonra internette yayınladık.

Bulunmaz Tiyatro oyuncusu olarak , Bulunmaz Tiyatronun 19. yılını kutlar ve başarılarının artarak sürmesini dilerim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Etiket Bulutu

%d blogcu bunu beğendi: